Nejlepší způsob, jak začít rok

Nejlepší způsob, jak začít rok.

Stará dáma, mladá dáma a ne tak mladý muž, WOW!

Petra Vlková zpěv a Jaroslav Šindler kytara, co se může pokazit? No nic, a nebylo. The Old Lady, jazzový klub uprostřed staré Prahy, nám minulý pátek (5.1.) skvěle odstartoval rok 2024,

Děkuji Petře...

Petra Vlková se svým velmi osobním a zručným hlasem a stylem, který nenechává nikoho chladným, byla na tom úplně nejlépe, a samozřejmě, když byla odezva publika 110% pozitivní, s postupem času byla nadšenější a lepší a my byli za lahůdku, kterou myslím nikdo předem nečekal.

Děkuji Jaroslave...

A Jaroslav Šindler, ten člověk je legenda ve světě jazzu a má to samozřejmě svůj důvod a minulý pátek nám ukázal proč. Jak můžete dostat tolik hudby z jednoho jediného tónu, je pro mě záhadou, ale mám rád tento druh tajemství, takže jsem si lehl a užíval si to, stejně jako my ostatní. Jedním z pozoruhodných detailů byla Jaroslavova kytara, pojmenovaná Lucille, charakteristický model od legendárního all bluesového muže BB Kinga. Nepochybuji o tom, že BB seděl na obláčku, poslouchal, užíval si a přemýšlel: “Dobrá, tak se to dělá”.

Děkujeme Petře a Jaroslave...

Celé tři sestavy, které spolu předvedli, byly tak naplněné dovednostmi, radostí, emocemi, které člověk zažije jen velmi zřídka. Jen jako příklad, místo bylo přeplněné, lidé stáli, protože už nezbylo místo. Toto je klub, kde má 95 % lidí v ruce půllitr, aby se páteční večer pobavili. Ale když začala hudba, celé místo ztichlo, nikdo si nechtěl nechat ujít jediný zvuk toho, co nám bylo naservírováno. Jak začít rok 2024.

Copyright © 2023  yhalinen

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *