Setkání Vespa 2023 CZ

Setkání Vespa 2023 CZ

23. 6. 2023 – 25. 6. 2023

Věřte tomu nebo ne, yhalinen.com se zúčastnil setkání Vespa! O víkendu 23.-25.6.2023 se konala největší koloběžková rally v České republice, jednalo se o 11. rally svého druhu. Nemám ponětí, kolik tam bylo účastníků, ale hodně… Jako se všemi těmi událostmi se oni (pořadatelé) snaží získat propagaci a dobré PR pro klub, happening, myslím, že hlavní město Praha? To je pravděpodobně důvod, proč celou cestu tají až do konce, dává to smysl nebo…? Ano, minul jsem první fotky, protože jsem byl nasměrován na špatný most a chvíli jsem tam stál, až jsem musel uvěřit, že sem dnes žádné skútry nepojedou. Myslím, že to má něco společného s PR prací, nebo možná ne?

Zářiví šťastní lidé

Ale lidé ze skútru vypadali, že jsou v dobrém režimu, a proč ne. Musí strávit pěkný čas se svými bratry a sestrami, sdílet zkušenosti a příběhy mezi sebou a počasí bylo naprosto skvělé, takže… ten pocit byl opravdu dobrý! A to se samozřejmě můžete sami přesvědčit na obrázcích. yhalinen.com byl trochu překvapen poklesem věku, bylo tam opravdu všechno od 0 až po velmi vysoké hodnoty, nebylo to špatné. A samozřejmě, jak to má být, jste také mohli najít nějaké čtyřnohé přátele. Věděli jste, že jméno Vespa znamená v italštině vosa, mateřská země Vespy, alespoň mi to bylo řečeno. Souvisí to se zvukem motoru. A opět se yhalinen.com něco naučil. Protože jaký zvuk??? Jako starý Harleyman se musím přiznat, že jsem si myslel, že jsou to všechna elektrická vozidla, myslím jaký zvuk? Tvrdě tvrdili, že jde o spalovací motory. Stálo za to se dnes ráno znovu probudit.

Oni se vrátí!

Tvrdili také, že to nebylo naposledy, už se tvoří plány na příští rok. Pokud máte zájem, musíte si sami zjistit, kde a kdy. Může to být těžká práce, protože nikdy nevíte, jestli to není velké tajemství? Ale vážně, pěkný happening, který si hájí své místo jako každý jiný happening, festival nebo… Jen pro vaši informaci, akci pořádal Vespa Club Prague. Malou fotogalerii najdete ZDE!

 

Copyright © 2023  yhalinen

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *