Pokud máte příležitost, jděte do toho!

POKUD MÁTE PŘÍLEŽITOST, JDĚTE DO TOHO!

Někdy to zas tak moc nezabere, „jen“ tři profesionální kytaristé, malý klub a velmi dobrý pocit. Výsledek? Nezapomenutelná session s jazzovými standardy, která vám připomněla, proč jste dnes ráno vstali z postele!

Pravděpodobně nejlepší kytaristé v České republice, Libor Šmoldas, včera večer (10.3.2023) pozval pár přátel na podvečerní jam session do Prahy. Jeho kamarádi Hugh Buckley (Irsko) a Nigel Clark (Skotsko) společně s Liborem předvedli divákům set, který nenechal nikoho chladným. I když tito tři představují naprosto odlišné styly, zpracování a především radost z hraní byla opět důkazem toho, že opravdu nepotřebujete velké stadionové masové akce, abyste se domů vrátili s přihlouplým úsměvem na tváři! A nemusíte být ani fanouškem jazzové hudby, stačí, když oceníte dobrou hudbu, protože o tom to celé je.

Tito tři kluci vystupují pod jménem, Šmoldas – Buckley – Clark International kytarové trio, a mají ještě čtyři další koncerty v Praze a okolí. Takže pokud máte možnost se tam dostat, nenechte si to ujít, nebudete zklamáni, slibuji…  Více informací najdete na této stránce: https://www.liborsmoldas.cz/koncerty/ a pokud chcete pro zobrazení fotek ze včerejška stačí kliknout zde: Šmoldas – Buckley – Clark, z pravé strany.

Libor Šmoldas

Pokud nestihnete tyto koncerty, nebojte se. Libor je multi kvalifikovaný český kytarista a objevuje se v mnoha různých sestavách. Velmi aktivně cestuje a často vystupuje v Praze. Přejděte tedy na jeho webovou stránku, adresu uvedenou výše, a pokud máte možnost, jděte do toho! Získáte tak trochu jinou vzpomínku z cesty do Prahy, kterou v běžném turistickém průvodci nenajdete.

Malé varování

Ještě jedna věc k této trojici, malé varování. Jsou to nadnárodní společnosti, takhle se propagují, CZ, IE a SCO, ale… během přestávky odehráli dva sety, přísahám, že jsem je viděl pít VODU, všichni!!! 😉

Copyright © 2023  yhalinen

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *