Noc kostelů, 3.-4.6. 2023

NOC KOSTELŮ, 3.-4.6. 2023Pokud budete příští víkend v Praze nebo v České republice a zavítáte do kostelů, čeká vás trochu jiná lahůdka. Je čas na každoroční Noc kostelů, česky Noc kostelů. Tato akce začala v roce 2009 a každoročně přitahuje tisíce návštěvníků do kostelů, kaplí a chrámů po celé zemi. Jen v Praze je pro akci otevřeno 155 Božích domů, v celé republice 1771, není to špatné!

Křest

Letošním tématem je křest, a pokud z něj nejste nadšení, nezoufejte. Téměř pro každého se tu něco najde. Začíná se normálně v pozdních odpoledních hodinách, kde je na mnoha místech program pro nejmladší z rodiny. Pokračuje samozřejmě v noci s povinnou mší, ale nabízí i hudbu, divadelní představení, literární akce, možnost seznámit se s budovami ve večerních a nočních hodinách, s průvodcem i bez něj, a mnoho Places vám nabízí možnost dostat se do míst, která jsou pro běžného smrtelníka běžně uzavřena, a mnoho dalšího.

Dobře organizované

Takže i když se jedná o akci, která má dostat ztracené duše zpět pod ochranu lorda, tak co? Nabízí jedinečnou a odlišnou možnost zažít něco nevšedního turistického průvodce. Celý happening po celé zemi je velmi dobře zorganizovaný a je vidět, že se do něj vložilo hodně pracovních hodin. Chcete-li získat kompletní program, navštivte jejich webové stránky @ https://www.nockostelu.cz, zde najdete vše od you tube videí až po aplikace ke stažení pro váš smartphone.

Copyright © 2023  yhalinen

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *