Nejlepší místo k jídlu v Praze?

Nejlepší místo k jídlu v Praze?

V Praze jsou dvě michelinské restaurace, zapomeňte na to! V Praze je několik restaurací, které nabízejí nejen vynikající a tradiční jídla, ale také skvělý výhled na krásné město, na to zapomeňte. V červnu 2023 byl zveřejněn seznam s názvem „9 restaurací, které můžete navštívit za nejchutnějším jídlem v Praze“, zapomeňte na to. Pokud chcete něco, co není jen kulinářský zážitek, co vám zklidní žaludek a nezačne po 13 minutách křičet po dalším jídle, udělejte to jako místní, zajděte do Gemüse Corner Kebab v Podolí!

V malém dřevěném kiosku na okraji centra Prahy najdete jídlo, které v běžné turistické brožuře nenajdete. Jejich nabídka je velmi jednoduchá, jídlo dostanete v housce, pita chlebu nebo v krabičce. Hlavní ingredience si můžete vybrat také ze tří různých náplní, kuřecí maso, falafel nebo sýr hallum. Kromě toho samozřejmě všechny obvyklé věci, které se k tomuto druhu jídla hodí, čerstvý salát, různé koření, omáčky a tak dále. Nezní to moc lahodně, ale věřte našemu ochutnávači jídel, je to tak!

 

 

Tohle není rychlé občerstvení!

Velikost porcí by měla uspokojit většinu běžných lidí, vše je čerstvé a chuť je něco, co mě nechalo prázdné = hladové, protože k mému překvapení náš ochutnávač jídla sní všechno a lepší už to není. Samozřejmě jako u všeho ostatního to má háček. Pokud spěcháte, ať vás ani nenapadne jít sem. Když se sem dostanete a ve frontě bude méně než 10 lidí, nezapomeňte si jít koupit také los. Vždy jsou kolem něj lidé a příprava pokrmu také zabere čas, čerstvé ručně vyrobené, ne napůl upečené věci do mikrovlnky.

Dnes jsou tato místa dvě, ale to v Podolí je původní. yhalinen.com zatím neotestuje tu novější, která má vlastně také sezení, i když dvoumístná terasa v Podolí má také své kouzlo. A pro připomenutí, yhalinen.com není s touto společností nijak spojen, nejsou to naši přátelé, nedostáváme zde jídlo zdarma, nesponzorují nás, ani nevědí, že tento blog byl ještě napsáno. To je prostě dobré jídlo, které vám pobyt v Praze trochu zpříjemní.

 

Copyright © 2023  yhalinen

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *