Jsou v pohybu!

JSOU V POHYBU!

A to si nechcete nechat ujít...

Libor Šmoldas a jeho NYC trio ft. Adam Nussbaum & Jay Anderson jsou zpět. Na krátké turné, které zahrnuje sedm koncertů za téměř stejný počet dní, čtyři v České republice a poslední tři v Německu. Začali 14.10 v Praze na Nových Hradech, včera se té cti dostalo JazzDocku, také v Praze a odtud to jde dál, k návštěvě v plném plánu,  https://www.liborsmoldas.cz/koncerty/.

My, yhalinen.com, jsme měli to potěšení zúčastnit se včerejšího koncertu v JazzDocku a můžu říct jen WOW! Ti, kteří tuto stránku sledují pravidelně, vědí, že můj hudební vkus je víceméně omezený, mám rád jen dobrou hudbu a řeknu vám, to jsme měli včera, okořeněnou malou show, trochou humoru, individuálními vystoupeními a tak dále.

Nebudu zabíhat do historie, pozadí, s kým hráli v minulosti a tak dále, pro mě to není důležité. Nechte to tak, že jsou velmi profesionální, jasně vědí a baví to, co dělají, a když to dělají společně,,, Včera nikdo neopustil JazzDock nedotčený a s úsměvem na tváři. 🙂

A to je důvod, proč byste měli využít příležitost, pokud ji máte, a jít a podívat se na toho chlapa. Pokud jste turista, je to zvláštní a originální vzpomínka, kterou si můžete přivézt domů z výletu do našeho krásného hlavního města. Pokud jste místní, máte štěstí, protože pravděpodobně budete mít možnost vidět toto shromáždění častěji, protože Libor je pražský chlapec. 😉  Nenechte si ujít tuto příležitost, pokud máte rádi dobrou hudbu.

Copyright © 2023  yhalinen

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *